Nejčastější dotazy

Během celá kolekce by mělo vyjít minimálně 80 knížek. Pokud půjdou prodeje dobře a bude o Zlatou sbírku pohádek zájem, může se počet rozšířit až na 100 a více dílů

Jednotlivá čísla budou vycházet každý týden a to vždy v pátek. Pokud na daný pátek vychází svátek, vyjde číslo o den dříve, tedy ve čtvrtek.

Každé číslo se skládá z knihy v pevné vazbě. Každá kniha má 32 stránek a obsahuje jednu známou pohádku ze světa Disney/Pixar. Rozměr knížky je 16,8x21cm.

První knížka (Lví král) stojí 9 Kč, druhá knížka (Sněhurka a sedm trpaslíků) stojí 39 Kč. Všechny ostatní knížky stojí 99 Kč.

Ano všechny pohádky jsou Česky, překlad zajišťuje společnost ROLINO, spol. s r. o. Na našich stránkách můžete vidět obálky polských knih, které využíváme proto, že mají dobrou kvalitu, jednak nejsou k dispozici oficiální české obrázky knih a v neposlední řadě vyšlo v Polsku více knih a tak máme orientační přehled o tom, co vyjde u nás. České obálky však postupně fotíme a přikládáme na náš web.

Na Slovensku začala vycházet Zlatá sbírka pohádek s menším zpožděním. Z důvodů blízkosti českého a slovenského jazyka vychází na Slovensku knihy v češtině.

Ne, to bohužel není možné. Jednotlivá čísla jsou vydávána postupně.

Knihy lze zakoupit v jakékoliv trafice. Poptejte se svého trafikanta a případně si u něj čísla přímo zamluvte. Jednotlivá čísla lze zakoupit i na Internetu přímo u českého distributora eshop.czpress.cz. Pozor k zásilce bude účtován manipulační poplatek 199 Kč. V neposlední řadě můžete poptat knihy v naší FB skupině Zlatá sbírka pohádek – Nabízím / Hledám

Pokud některé číslo neseženete, nebo Vám bude chybět, je možné si jej objednat u českého distributora eshop.czpress.cz. Pozor k zásilce bude účtován manipulační poplatek 199 Kč. Starší čísla jsou mnohdy k dostání i na různých bazárcích, zde se však může cena lišit od oficiálně stanovené. Pokud chcete mít kolekci kompletní, kupujte si jednotlivá čísla průběžně.

Kromě České republiky vychází Zlatá sbírka pohádek i na Slovensku. Ve světě je k dispozici ve Španělsku, Polsku nebo Rusku.

Ne v Čechách si nelze sbírku předplatit a je nutné ji pravidelně kupovat v trafikách. Na Slovensku zajišťuje předplatné www.ipredplatne.sk.